Talvel vajavad sinu juuksed tavapärasemast rohkem tähelepanu, sest juuksed muutuvad kuivemaks, lähevad kiiresti mustaks või hoopiski elektrit täis. Kui sa ei tea, kuidas hooldada oma juukseid talvel, siis need 5 lihtsat nippi aitavad Sul talvekuudel juuksed kaunina hoida.

  1. Kanna külmakraadidega mütsi

Müts aitab säästa juukseid järsust temperatuuri muutusest. Kata juukseotsad salli või ülerõivaste alla, et mitte lasta neil muutuda haprateks. Kindlasti ära mine õue märgade juustega, sest nii on juuksed kerged murduma.

  1. Ära kuumtöötle oma juukseid iga päev

Mütsiga käimine võib tekitada tunde, et juuksed on surutud peadligi ning need kaotavad oma kohevuse. Kuna talved on mütsikandmishooajad, siis tasub anda juustele kuumtöötlemisest veidike puhkust. Katseta erinevaid kinniste juuste soenguid ning püüa vältida igapäevast sättimist. Kui aga tuleb ette päevi, kus pead juukseid kuumtöötlema, siis kasuta kindlasti kuumakaitsespreid! Kui sul kuumakaitse sprei puudub, siis meie salongist saad soetada endale Balmaini kuumakaitse sprei.

  1. Ära karda ringi käia ka teise päeva juustega

Juuste igapäevane pesemine viib juuste loomuliku niiskuse tasakaalu paigast ära. Peanahka pidevalt hõõrudes ergutad sa üleliia oma peanaha rasunäärmeid ning tulemuseks on kuivad, katkevad juuksed, mis lähevad kiiresti juurtest rasvaseks. Säti teisel päeval juuksed näiteks punupatsi või kasuta Balmaini kuivšampooni.

  1. Hellita enda juukseid

Kuiv õhk siseruumides, tihe soengu tegemine ja viimistlusvahendite kasutamine tekitab tihti sügelust peanahal. Peanaha ja juuste kuivuse vältimiseks kasuta kindlasti sulfaadivaba šampooni ja koori peanahka kord paari nädala jooksul, mis aitab eemaldada hõlpsalt surnud rakud peanahalt. Lisaks tee kord nädalas juuste vajadusest lähtuvalt kas ekstra niisutav või ekstra toitev hooldus. Väga heaks tooteks on Balmaini taaselustav juuksemask, mis muudab juuksed pehmeks, läikivaks ja kergesti käsitletavaks.

  1. Külasta regulaarselt juuksurit

Regulaarne juuksuri külastus aitab vältida juukseotste lõhenemist ning tagab juuste terve väljanägemise. 

Meie salongi kogenud juuksurid aitavad suurima hea meelega su juuste eest hoolitseda. Broneeri aeg siin