Tõenäoliselt teab enemik meist, kui tüütud on elektrit täis juuksed. Elektrit täis juuksed on ääretult tüütud ja lendlevatest juustest vabaneda pole üldsegi lihtne. Õnneks on see siiski paari nipi abil võimalik ning panime need kirja: 

  1. Niisuta oma juukseid

Juustesse elektri tekkimise ennetamiseks pööra tähelepanu niisutusele. Juuste kuivuse põhjuseid on mitu, kuid üks peamiseid neist on juuste igapäevane pesu. Hoidu igapäevasest juustepesust ja võid hakata juba õige pea erinevust märkama.

Lisaks kasuta iga kord peale juuste pesemist ka niisutavat juuksepalsamit. Balmain juustesse jäetav sprei-palsam sobib igale juuksetüübile, niisutab juukseid ja peanahka ning silub juuste soomuskihti. Lisaks sisaldab palsam ka UV-kaitset, mis algaval kevadel on peagi hädavajalik.

      2. Kasuta juukseid sirgendades kuumakaitsevahendeid

Kui kasutad igapäevaselt juustesirgestajat, siis tuleb juukseid alati kaitsta, töödeldes neid eelnevalt spetsiaalsete vahenditega.

Parim kuumakaitse:
Balmain Thermal Protection Spray 200 ml

  1. Pööra tähelepanu juukseharjale

Kullatud kammid on ideaalne abivahend elektrit täis juuste neutraliseerimiseks. Väga hästi töötab ka naturaalsetest harjastest hari, mis kammib juukseid õrnalt, ilma kiskumata ja kahjustamata.

Meie tootevalikust leiad nii kuldseid kui ka naturaalsete harjastega kamme. Tutvu lähemalt klikkides pildile:

  1. Kasuta juukselakki

Klassikaliseks lahenduseks võib pidada hõlpsasti väljakammitavat juukselakki, millel on antistaatiline toime ning mis fikseerib ja kinnitab soengu terveks päevaks. Pihusta seda juustele 15-200 cm kauguselt ning hajuta seejärel kätega õrnalt juustele. Sellega on juustesse tekkivad staatilise elektri probleem kindlasti kontrolli all!

 

Kõik need tooted on leitavad meie e-poest!