Kuiv peanahk võib olla väga ebamugav ning kui see põhjustab peanaha sügelust ja koorumist, võib see tekitada ka piinlikkust. Kuiva peanaha põhjuseid on mitu. Näiteks dermatiit, kõõm ja psoriaas. Üheks lahenduseks kuiva peanaha vastu on peanaha koorimine.

Peanaha koorija puhastab peanaha põhjalikult ning laseb vitamiinidel ja teistel toitainetel sügavale peanahka tungida. Lisaks tõhustab peanaha koorimine teiste juuksehooldusvahendite toimet, ennetab juuste välja langemist ning aitab kaasa nende kasvule.

Meie salongist võid leida meestele mõeldud Balmaini peanahakoorija, mis on tõeline detox juustele. See luksuslik ja sügavuti peanahka puhastav lahustuvate kristallidega rikastatud hooldus eemaldab tõhusalt viimistlusvahendite jäägid ja liigse rasu. Lisaks võitleb edukalt kõõma vastu ja stimuleerib vereringet, koorides samal ajal peanahka, jättes selle pehmeks ja taaselustatuks. Antud tootekollektsioon on välja töötatud igapäevaseks hooldusrutiiniks ning rikastatud eksklusiivse meheliku aroomiga. 

Kuidas Balmaini meestele mõeldud peanahakoorijat kasutada? 

  1. Tee peanahk sooja veega märjaks. Ära kasuta kuuma vett, see kuivatab nahka.
  2. Kanna koorijat otse märjale peanahale ning masseeri sõrmedega pealaele umbes 3 minutit. Tee seda mõõduka tugevusega, et efektiivselt eemaldada surnud naharakud ja kuiv nahk. Koori ka juuksepiiri ja kukla tagumist osa, et kogu peanahk saaks puhtaks.
  3. Loputa koorija peanahalt ja juustest rohke leige veega välja.Seejärel pese juukseid ja peanahka niisutava šampooniga.

Balmaini peanahakoorijat on võimalik soetada mugavalt meie e-poest!