Iga aasta on sügises justkui see miski, mis paneb tundma uue algusena. Mis oleks parem aeg uute soengute ning juuksetoonide katsetamiseks kui imeline värvikirev sügis? Pärast kuuma suve ning merevett vajavad su juuksed kindlasti väikest värskendust. Millised on meie soovitused ning selle sügise kõige kuumemad juuksetrendid? 

 

Curtain bangs
Erinevad tukad on olnud kogu aeg moes ning iga näokuju jaoks leidub kindlasti ka sobiv tukk, kuid hetkel on konkurentsitult kõige moodsam inglise keelse nimetusega curtain bangs ehk kardinatukk, mis on inspireeritud 60ndate lõpust ning on keskelt lühem ja külge­delt pikem. Hea uudis on see, et peaaegu iga naine saab seda stiilset soengut kanda, sest see sobib iga näokujuga. Curtain bangs ei vaja liigset hooldust ning lisavad sinu näokujule vaid erilisust juurde!

Bob
Kihiline bob soeng, mida algselt kutsuti poisipeaks, on üks absoluutne lemmik! Seda lõikust saab suurepäraselt sobitada erinevate näotüüpidega nii ranges stiilis siledana kui ka pehmemalt lokitatuna. See juukselõikus on olnud läbi aegade äärmiselt naiselik ning niivõrd populaare, et arvatavasti ei lähe kunagi moest! 


Pixie
Pixie soeng ehk lühike naiste juukselõikus on suurepärane lahendus kaasaegsele aktiivse eluviisiga naisele. Pixie soengu lõikamise tehnika sarnaneb küll meestelõikusega, kuid sellise nimega nimetatakse ainult sellist lõikust, mida kannab naisterahvas. Tegemist on lõikusega, mis on lõigatud väga peanaha lähedalt. Kõigepealt lõigatakse juuksed lühikeseks ning alles siis antakse neile kuju kas kääride, lõikusnoa või fileerkääridega, olenevalt soovitud tulemusest.

Shatush

Shatush on värvimismeetod, mille puhul kasutatakse juuksetooni, mis on võimalikult lähedane loomulikule juuksevärvile. Tulemusena saadakse justkui päikesega pleegitatud juuksed. Selle värvimistehnika eripäraks on see, et värvimine toimub pärast juuste kammimist ja ilma fooliumi kasutamiseta. 

Ombre
Ombre tehnikas värvides jäetakse peamiselt juukseotsad heledaks ning juurte osa tumedaks. Vahepealne osa on üleminek heledalt tumedale. Ombre on suurepärane valik julge ning enesekindla soengumuutuse jaoks – see on kindlasti rohkem pilkupüüdev, kuid vajab siiski rohkem hooldust kui mõni muu värvimistehnika. 

Balayage

Balayage puhul kantakse heledat värvi üksikutele juuksesalkudele ning tumedat värvi juuste otstesse värvikontrasti loomiseks. Selline tulemus jätab glamuurse, kuid naturaalsete juuste mulje. Balayage värvimistehnika aitab parandada juuksejuuri – see on tavapäraselt naistel ka juuste puhul kõige probleemsemaks osaks. Tänu Balayage tehnikale, on võimalik peita kõik vead juuste juurte värvis. Lisaks on see ka üsna taskukohane, sest värvivärskendust vajab selline värvimistehnika alles 3-4 kuu pärast.

Kõik need soengud ning värvitehnikad on leitavad ka meie salongist. Broneeri aeg ning tule astu meie juurest läbi!