BALMAIN HAIR 18K kullaga kaetud ketiga juukseklamber / Limited Edition Pont des Arts Hair Clip Large FW22

249.95

5 laos

Inspireerituna moemaja rikkalikust moepärandist ja tuginedes ainult parimatele materjalidele, käsitöölistele ja disainile, on loonud Balmain Hair Couture luksusliku juukseaksessuaarisarja.
Kõik kollektsiooni kuuluvad juusteaksessuaarid on täielikult käsitsi valmistatud traditsioonilisi tehnikaid kasutades ja neil on iseloomulikud kuldsed detailid.
Piiratud väljaandega juukseaksessuaar, mis on inspireeritud Pariisi “Pont des Arts” armastuslukkude sillast. 18K kullatud juukseklamber hajutab juuksed ideaalselt laiali, et luua täidlane ikooniline Balmain Hair hobusesaba.
– Piiratud väljaanne
– Ideaalne täidlase hobusesaba loomiseks
– 18K kullatud juukseklamber

5 laos

Tootekood: GOLD CLIP-22-1 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Piiratud väljaandes kuldne aksessuaar sügis/talv 2022 kollektsioonist on täielikult käsitsi valmistatud, kasutades traditsioonilisi tehnikaid. Luksuslik 18k kullatud logomotiiviga kaunistatud klambri abil saab kergelt luua glamuurse välimuse. Looge madal või kõrge hobusesaba ja kinnitage elastik-kummiga. Asetage klamber hobusesabale, et luua täidlane pats.

Kvaliteetsed ja luksuslikud Balmain Hair juukseaksessuaarid annavad rohkelt võimalusi juuste kinnitamiseks ja kombineerimiseks.

 

Go to Top