BALMAIN HAIR naturaalsetest inimjuustest ponisaba / Catwalk Ponytail Human Hair 60cm

Laost otsas

Kes oleks võinud arvata, et soengu tegemine võib olla nii lihtne!
5 min ja ongi valmis!
Tänapäeval on soengutrendid liikumas suunal „less is more” ning kes meist ei unistaks ideaalsest pikast, paksust ning hästi hoidvast patsist, mis juba tüdrukutirtsust saadik on kõigi lemmikuks olnud.

Need pikad ning naiselikult trendikad Catwalk Ponytail Human Hair 60 cm juukselisandid on siia jõudnud otse maailmakuulsatelt moelavadelt.

Catwalk Ponytail Human Hair on spetsiaalselt välja töötatud professionaalseks kandmiseks. Ülipikk naturaalsetest juustest 60 cm pikkne Clip-In juukselisand on ainulaadse disainiga, mis loob soengule volüümikama ja pikema patsi ehk hobusesaba. Eraldi on välja toodud juuksesalk, mida saab kasutatada hobusesaba krunni ümber keeramiseks, et tagada sujuv sulandumine loomulike juustega ja kogu soenguga.

KIRJELDUS:
Balmaini Clip-In hobusesabapikendustega saate luua kõrgeid hobusesabasid, madalaid hobusesabasid, põimitud hobusesabasid ja mahukaid kukleid. Balmain Catwalk hobusesabaga on kaasas väike kamm, mis on ühendatud juuksetükiga, et juukseotsi lihtsalt loomuliku hobusesaba külge kinnitada. Viimistluslukk takjapõhjaga tagab täiendava haarde ja on loodud nähtamatuks integratsiooniks.

Kuidas Human Hair Catwalk Ponytail’i hooldada?
Ponisaba hoolduse pärast liigselt pead valutama ei pea, sest hooldamine on juuste puhul äärmiselt lihtne ning ei võta kaua aega. Hoolduse tihedus sõltub väga palju  kui tihti hobusesaba kantakse ja hooldus ise on täpselt samasugune nagu enda naturaalsete juuste pesu.
– Hoida juukseid kogu hoolduse vältel kinnituskohast
– Kasta juuksed sooja vette
– Pesta Balmain Hair Aftercare shampooniga, seejärel lasta juustel veidi seista, et mustus ja rasu lahustuksid
– Soovitav ka kasutada juuksepikenduste Balmain Hair Aftercare maski. Kandke mask rätikukuivadele juustele, masseerige õrnalt, loputage hoolikalt 5-10 minuti pärast.
– Loputada juuksed hoolikal
– Pärast maski loputamist töödelge tukka Balmain Hair Aftercare palsamiga. Palsam suleb juuksekutiikuli, see aitab vätida tuka pusadesse minekut.
– Loputada juuksed hoolikalt
– Hoolduse ajal mitte hõõruda, sest see kahjustab juuksekutiikulit
– Pihustada Balmain Hair pusadevastane Spray’ga . Mis aitab lahti harutada tekkinud pusad
– Föönita ning lase kuivada (maksimaalne töötlustemperatuur 200°C / 320°F.)

Kasutage harjamisel kindlasti juuksepikendustele spetsiaalselt väljatöötatud juukseharju – Extension Brush

Kuidas paigaldada:
1. Harja ja kujunda oma juuksed hobusesabasse ja kinnita elastse ribaga.
2. Paigalda Catwalk Ponytaili klamber just enda hobusesaba kohale ja keera Velcro alus tihedalt ümber enda hobusesaba.
3. Kinnitage ääris külgklambritega juuksejoone lähedale.
4 Harjake pikendusharjaga ettevaatlikult läbi hobusesaba, et eemaldada kõik puntrad.

LOE: Why Balmain’s Power Catwalk Ponytails and Bombshell Bodies Are a Fashion Week Palate Cleanser

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Kirjeldus

Kõiki Balmain Hair Professionali juuksepikendusi saab värvida 3% vesinikperoksiidiga. Kui sulle meeldib värvida inimjuustest (Human Hair) juuksepikendusi, siis on soovitatav kasutada mitmetooniliste juuksevärvitoonide asemel tasaseid värve. Tehke värvitest alati esmalt väikesel alal, et veenduda juuksevärvi sobivuses. Parima tulemuse saavutate, kui kasutate Balmain hair juuksevärve.

Balmain Hair Professional juuksepikendusi ei ole võimalik muuta heledamaks (pleegitada) ja kui pikendused on värvitud, on soovitatav muuta pikendused vaid paar tooni tumedamaks. Pange tähele, et kui teie toode on värvitud, ei saa toodet tagastada ja ainulaadne 6 kuuline kvaliteedigarantii ei kehti.

Balmain Hair Professional pakub kõikidele naturaalsetest juustest (Human Hair) juuksepikendustele 6 kuulist kvaliteedigarantiid. Oluline on juusksepikenduste eest hoolitsemiseks kasutatada Balmain Hair Professional Aftercare juuksehooldussarja. 6 kuulise kvaliteedigarantii kasutamiseks on vajalik säilitada juuksepikenduste ostuarve ja Balmain Hair Professional Aftercare toodete ostutõend. PS! Garantii ei kehti, kui olete juuksepikendusi väörvinud või ei ole kasutanud Balmain Hair Professional Aftercarejuuksehooldustooteid.
Balmain Hair Professional annab juuksepikendustele garantii ainult siis, kui pikendusi paigaldab professionaalne juuksur, kes on läbinud Balmain Hair Professionali poolt pakutavate juuksepikenduste pealekandmistehnika spetsiaalse koolituse. Kui juuksepikendusi ei paigalda professionaal või koolituse läbinud spetsialist, siis ei kehti Balmain ahir Professional juuksepikendustele antud garantii.

Lavatagune saladus:
Loomulike juustega sujuvaks sulandumiseks võtke hobusesabast loomulik juuksesalk ja segage enne hobusesaba ümber mähkimist viimistluslukuga.

NB! Kõiki Balmain Hair Professional naturaalsetest juustest (Human Hair) juuksepikendusi saab kuumtöödelda, lokkida või sirgendada kuni 200°C / 320°F.

Lisainfo

Värvid

L8, 10 AA OM, L 10, L 6

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top