BALMAIN HAIR volüümi andev juukselisand – Volume Superieur Clip-In Memory Hair

Saadaval järeltellimisel

Volume Superieur Clip-in on valmistatud 100% Memory® Hair juustest ning lisab juustele kohest volüümi, ilma tupeerimata
See juukselisand soengule pealael rohkem volüümi ning ei tekita raskustunnet.
Juukselisandi V-kuju tagab sujuva sulandumise enda juustega. See on parim lahendus õhukestele ja peadligi hoidvatele juustele volüümika soengu loomiseks.

100% Memory® Hair juuksed:
– Ülikiire paigaldus.
– Lihtne sirgendada või lokke teha temperatuuril maks. 160°C / 320ºF

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Kirjeldus

Balmain Hair Volume Supérieur Memory® Hair tuntud nipp soengule pealaele volüümi loomiseks on tupeerimine. Juuste tupeerimisel suunatakse juuksekutiikulid vastupidises suunas.
See tekitab naturaalse efekti, mis hoiab juuksed juuksejuurest eemale. Kui kutiikulid on korra juba üles tõstetud ei naase nad kunagi täielikult oma algsesse asendisse, mis lõpeb juuste kahjustamise ja lõhenenud otstega. Volume Supérieur annab kohese volüümi pealaele, ilma loomulikke juukseid kahjustamata.
Spetsiaalselt disainitud V-kuju sobib ideaalselt ümber seitli ja asetatakse naturaalsete juuste kihi alla nähtamatuks sulandumiseks. Lihtne klambriga paigaldusmeetod võimaldab turvaliselt tekitada volüümikas soeng vaid mõne minutiga.

100% Memory® Hair juustest valmistatud juukselisand kaalub 30% vähem kui inimjuuksed ja on seetõttu väga mugav kanda. See jäljendab inimese juuste kõiki aspekte, tundub pehme ja sobib ideaalselt loomulike juustega.
Erinevalt teistest sünteetilisest kiust valmistatud juustest, saab Memory®Hair juustest valmistatud Volume Supérieur’i sirgendada või keerata lokke kuni 160°C / 320°F.
Säilitab viimati tehtud soengu.

Sobib kõige paremini: Volume Supérieur sobib suurepäraselt neile, kellel on õhukesed ja peadligihoidvad juuksed. See juukselisand on valmistatud 100% Memory® Hair juustest.

Kuidas kasutada:
– Tehke umbes 2cm pikkune osa ümber juuste seitli.
– Tõstke eraldatud osa üles ja kandke Volume Supérieur ümber sektsiooni.
– Kinnitage klambritega.
– Vabastage juuksed ning kammige juukelisandi peale.
– Stiliseerige vastavalt soovile. Kasutage Volume Supérieur’i ideaalses seisukorras hoidmiseks mõeldud Memory® Hair Conditioning Spray-d.

Lavatagune saladus:
Kasutage Volume Supérieur’i koos juuksetressi või Clip-In komplektiga, et lisada ka pikkusele volüümi.

Lisainfo

Värvid

Amsterdam, Barcelona, L.A., London, Milan, New York, Rio, Stockholm, Sydney

Go to Top