BALMAIN Juhtmevaba sirgendaja must-kuld / Limited Edition Cordless Straightener FW21

329.95

3 laos

Selle hooaja piiratud väljalaskega juhtmevaba sirgendaja on inspireeritud Balmain tunnusvärvidest: kuldne ja must. Nende värvide kombinatsioon esindab Balmaini klassikalisi moesiluette viimastel aastakümnetel. Juhtmevaba sirgendaja on vajalik must-have reisimisel ja kiireks soengu korrektuuriks liikvel olles.
Juhtmevaba sirgendajaga on kaasas ka moodne sessiooni kott, mis on kaunistatud kuldse logoga ja mille sisepind on kaetud kuumakaitsega, kus tööriista pärast kasutamist turvaliselt hoida.

  • Soojendab kuni 200 ° C/ 392 F.
  • Lülitub automaatselt välja 30 minuti pärast
  • Kaasaskantav laadija koos ELi, Ühendkuningriigi ja USA pistikuga
  • Täiustatud titaaniumist ujuvplaatide tehnoloogia siidiseks, läikivaks ja tervislikuks viimistluseks

3 laos

Tootekood: CORDLESS BLACK-21 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Juhtmevaba sirgendaja, mis on spetsiaalselt loodud moeetendusel, reisimiseks ja lavataguseks tööks, on ideaalne tööriist kiireks ja vaevatuks sirgendamiseks ning lihtsateks lokkideks ja laineteks. Täiustatud titaanist hõljuvate plaatide tehnoloogia tagab siidise, läikiva ja tervisliku viimistlusega tulemuse.

Balmain Paris Hair Couture’i meeskond töötab kogu aeg selle nimel, et juuksurite ja tavakasutajate elu lihtsamaks muuta. Uus juhtmevaba sirgendaja on spetsiaalselt loodud reisimiseks ja backstage’i tööks.

Kas oled leidnud end mõnikord olukorrast, kus elektri kasutamine ei tule kõne allagi? Või oled ise reisil ning soovid end värskendada kergete lokkidega või hoopis sirgete juustega? Balmain Hair Couture on töötanud välja ideaalse abivahendi neile, kelle töö viib neid kohtadesse, kus võimalused on piiratud. Tänapäeval on kõik võimalik!

Täiustatud kütteelement säilitab juustele ohutu ja stabiilse kuumuse töötades juukseid juurtest otsteni. Negatiivsetel ioonide põhinev tehnoloogia parandab juuksestruktuuri, sulgedes juuste välimist (kutiikul) kihti, millele läbi juuksed ei kahjustu. Tänu sirgendaja titaaniumist plaatidele, mis tagavad 24% parema soojusjuhtivuse ja elegantselt ümarale disainile, libisevad juuksed erilise kergusega läbi plaatide, luues seeläbi ainulaadse läikiva, püsiva ja sileda lõppviimistlus. Tulemuseks kaunis viimistlus ja juuste terve väljanägemine vaid üheainsa tõmbega.

Go to Top