BALMAIN HAIR pusadevastane juuksehari / Detangling Brush White

49.95

284 laos

See imeline pusadevastane juuksehari aitab kiirelt ja valutult eemaldada juustest kõik soovimatud pusad. Tänu oma veekindlale omadusele sobib hari kasutamiseks nii märgadel kui kuivadel juustel. Harja eriti pehmed ja paindlikud harjased ei kahjusta juukseid ning väldivad nende katkemist. Kerge ja ergonoomiline disain.
– Ülimalt pehmed ja paindlikud harjased
– Saab kasutada nii märjal kui kuival juuksel
– Hoiab ära juuste katkemist ja kahjustumist

Sobib kasutamiseks igapäevaselt kõigil juuksetüüpidel, samuti juuksepikenduse kandjatel.

284 laos

Kirjeldus

KUIDAS KASUTADA:

Pusadevastast juukseharja soovitame kasutada kuivadel, niisketel või märgadel juustel. Oma spetsiaalelt väljatöötatud tootedisiniga harutab see juuksehari lahti ka kõige keerukamad pusad sinu juustes. Juuksehari ei kahjusta ega rebi juukseid. Soovitav eelnevalt juukseid töödelda Detangling Spray või Leave In Conditioneriga.
Alustage juuste harjamisest keskpikkustest kuni otsteni väikeste osadena ja liikuge peanaha poole, et vältida juuste rebimist ja murdumist.

Pusadevastase juukseharja omadused:
– Ülipehmed ja painduvad piid
– Väga kerge
– Sobib nii kuivadele kui märgadele juustele
– Hoiab ära juuste murdumise ja juuste kahjustamisest.

Detangling Brush sisaldab pehmeid harjaseid, mis libisevad kergesti läbi juuste ja kõrvaldavad pusad ilma juukseid rebimata.
Hari on piisavalt tugev, et pusad tõhusaltt läbi harjata ja samas piisavalt elaststiline, et mitte kahjustada peanahka ja juuksekarvu.
Regulaarne harjamine loob tugevad ja elastsed juuksed, tihendab juukseid ning loob kaunilt lahtiharutatud ja terve säraga juuksed.
Tänu painduvatele harjastele sobib see juuksehari ideaalselt ka pikendustega juustele. Detangling Brush libiseb kergesti läbi juuste ilma juuksepikenduste sidemeid kahjustamata.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top