BALMAIN HAIR juuksehari pusadele vastu / Detangling Spa Brush

74.95

138 laos

Balmain Hair Spa juukseharjade sarjas on pakkuda ainulaadne pusadevastane hari paindlike nailonist harjastega. Harjased on spetsiaalselt välja töötatud õrnaks ja efektiivseks juuste harjamiseks ning pusade lahtiharutamiseks. Koonuselised harjased tagavad valutu juuste harjamise ja pusade lahti harutamise juukseid kahjustamata.
Samal ajal harjaste otstes asuvad pehmed kuulikesed masseerivad peanahka ja stimuleerivad nahaalust vereringet. Sobililk kõigile juuksetüüpidele, parukatele ja juuksepikenduse kandjatele.
Vetthülgav.
Toode on spetsiaalselt teaduslikult välja töötatud harutamaks lahti erinevates juuksetüüpides tekkivad pusad.
Nahaaluse vereringe stimuleerimine aitab vältida juuste välja langemist.
– Nailonist kuulikestega tipnevad harjased
– Hoiab ära juuste katkemist ja kahjustumist
– Harjab hõlpsalt lahti pusasid ilma neid sikutamata

Parima tulemuse saamiseks, soovitame juukseid vahetult enne harjamist töödelda Balmain Hair Leave-in Conditioneriga, see tagab harjaste efektiivse töö.
Tootel lasta ca 1min toimida enne harjamist.

138 laos

Kirjeldus

Detangling Spa Brush on pehme nailonharjased libisevad kergesti läbi juuste. Harjased on piisavalt tugevad, et sõlmedest läbi harjata, kuid samas piisavalt elastsed, et olla peanahale õrnad.
Regulaarne harjamine loob tugevuse, elastsuse, tihendab juuste küünenaha ning annab terve sära ja kaunid juuksed.
Painduvate harjaste tõttu on see juuksehari ideaalne juuksepikendustega juustele. Detangling Spa Brush libiseb kergesti läbi juuste, ilma sidemeid kahjustamata.
KUIDAS KASUTADA: 
Kuidas juuksepikendusi harjata (kuivalt) -Tõmmake kõik juuksepikendused ühele küljele, hoidke juukseid ühe käega alusest, et moodustada hobusesaba.
Nii saab pikendusi harjata ilma sidet tõmbamata.
Kasutage Detangling Spa Brushi, et harjata juuksed alt üles. Alustage otste harjamisest ja liikuge üles, kuni jõuate peanahani. Nii saavad juuksed lahti juukseid kahjustamata.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top