Styling Line kosmeetikakott – Styling for Hair Couture Cosmetic bag

44.95

68 laos

Balmain stiliseerimiskomplekt sisaldab:

• Silk perfume (läikesprei), 50 ml
• Tekstuuri andev soolasprei, 50 ml
• Argaaniaõli eliksiir, 20 ml

68 laos

Tootekood: ST COSMETIC STYLING BAG Kategooriad: , , , , ,

Kirjeldus

Silk Perfume (läikesprei), 50ml
Läikesprei. Läikesprei soengu viimistlemiseks. Sisaldab toitvat argaaniaõli. Harutab lahti pusad ning parandab kahjustatud juuksed, tagades kauakestva läike ja kaitse välismõjude eest. Siidiproteiin ja argaaniaõli säilitavad optimaalse niiskustaseme juustes, parandavad ning kaitsevad kahjustunud, kuivi ja nõrkasid juukseid kahjulike keskkonnamõjude eest. Teeb juuksed läikivaks ja säravaks. Balmaini signatuurlõhnaga.

Tekstuuri andev soolasprei, 50ml
Soolasprei. Volüümi andev soolasprei, mis defineerib, lisab tekstuuri ning kohevust. Niiskuskaitsega. Lisab juustele tekstuuri ja kohevust. Võimaldab luua kauneid ning vastupidavaid rannalokke. Siidiproteiin ja argaaniaõli säilitavad optimaalse niiskustaseme juustes, parandavad ning kaitsevad kahjustunud, kuivi ja nõrkasid juukseid kahjulike keskkonnamõjude eest. Balmaini signatuurlõhnaga.

Argaaniaõli eliksiir, 20ml
Argaaniaõli eliksiir on teisisõnu unikaalne niisutav seerum juustele. Toode on vee baasil ning ei jäta juustesse õlile iseloomulike jääke. Taastava toimega seerum orgaanilise argaaniaõliga lisab juustele pehmust, siledust ja elujõudu. Siidiproteiin ja argaaniaõli säilitavad optimaalse niiskustaseme juustes, parandavad ja kaitsevad kahjustunud, kuivi ning nõrkasid juukseid kahjuliku keskkonnamõju eest. Annab juustele teemantläike, niisutab ja silub kahjustatud juukseid. Balmaini signatuurlõhnaga.

Go to Top