Sügis on alati olnud nö moehooaeg, mil inimesed soovivad oma välimust muuta ja mõne uue stiiliga välja tulla. 2023. aasta sügis ei ole erand ning selles blogis tutvustame teile põnevaid juuksetrende, mida uuel hooajal kindlasti tihemini kohtame.

 

Värvikirev sügis

Traditsiooniline pruun, kuldne ja punane ei ole enam ainus valik juuksevärvides. 2023. aasta sügisel võite näha juustes ka julgeid värve nagu sinine, roheline, lilla ja isegi roosa! Olgu see üldine värvimuutus või mõne salgukese rõhutamiseks – julgeid värve kasutades saab rõhutada oma individuaalsust.

 

Romantiline lainelisus

Looduslikult lopsakad, lainelised juuksed on tagasi moes ning annavad sügisesse romantilise puudutuse. Kui teil on sirged juuksed, proovige luua laineid kas kasutades looduslikke meetodeid nagu punutised ja palmikud või kasutades lokitange ja -pulkasid (ära unusta kaitsta oma juukseid kuumakaitse spreyga: Balmain Thermal Protection Spray.) Kui teil aga on juba lainelised juuksed, siis piisab, kui lihtsalt rõhutada nende loomulikku struktuuri.

 

Aksessuaarid

Juukseaksessuaarid on suur trend ka sügisel 2023. Peapaelad, sulgedest klambrid, sädelevad juukseklambrid ja tikitud lilled – kõik need väikesed detailid võivad täiendada teie soengut ning lisada sellele unikaalset ilmet. Balmain Hair Couture valiku juukseaksessuaaridest leiate siit: Balmain Hair Accessories.

 

Lühikesed lõikused

Kui soovite midagi julgemat katsetada, siis on lühikesed juukselõikused kindlasti see, mida sel sügisel proovida. Sügisesse jõudes näeme rohkem kärbitud bob haircuts’i ning julgeid pixie-lõikeid. Need lühikesed soengud rõhutavad näojooni ning loovad enesekindla tunde.

 

Mõne neist trendidest proovimine võib anda teile täiesti uue välimuse ning tuua rõõmu sügispäevadesse. Olge julge ja leidke just see stiil, mis teile kõige paremini sobib. Pidage meeles, et moe peamine reegel on olla iseendaga rahul ja enesekindel!

Loodan, et leidsite sellest artiklist inspiratsiooni ja naudite sügisesse astumist uue välimusega!