Kas tahaksid, et sinu juuksed oleksid tervemad ja pikemad? Juukseid ei mõjuta ainult juuksehooldusvahendid, vaid ka see, mida sa sööd. Poeriiulitel on küll suur valik erinevaid toidulisandeid, mis lubavad juuksekasvu soodustada, kuid kõiki neid aineid saaks ka toidust kätte.

Juuste pikkuse määravad suures osas geenid, aga paranenud ainevahetus mõjub hästi ka juustele. Toome sinuni parimad toiduained, mis juuksed vohama panevad!

Munad – üks parimaid valguallikaid. Need sisaldavad väävlit, biotiini ja vitamiini B-12, mis on olulised toitained sinu kehale.

Kreeka, india, pekanipähklid ja mandlid – kõigis neis pähklites on tsinki, mis aitab vähendada juuste välja langemist. Lisaks sellele aitab kreeka pähkli valgusisaldus muuta juuksed tugevamaks ja täidlasemaks.

Oad ja läätsed – nendes sisalduv valk on võimeline suurendama juuste paksust ja pikkust. Oad aitavad ka vähendada juuste katkemist, kuna neis on rauda, ​​tsinki ja biotiini.

Lõhe –  sisaldab palju valku ja D-vitamiini. Mõlemad aitavad saavutada tugevad ja terved juuksed. 

Kookosõli – sisaldab suurel hulgal tervislikke rasvu, E-vitamiini ja mineraalaineid. See aitab niisutada ka peanahka. 

Mustikad ja kibuvitsad – sisaldavad palju C-vitamiini.

Kõrvits – sisaldab A-vitamiini, mis aitab kaasa rasu tootmisele. See toimib justkui loomuliku juuksepalsamina.

Kreeka jogurt – lisaks B-vitamiinile võib selles leida ka D-vitamiini, mis on seotud juuksefolliikulite kasvuga.

Kui üldiselt pole harjunud neid toitaineid sööma, siis algus võib tunduda üsnagi raske. Soovitame varuda aega ja kannatust ning proovida. Märkad peagi erinevust oma juustes, kehas ja nahas.